REZERVACE VSTUPENEK NELZE - přijďte včas, začínáme přesně dle programu.
Po začátku představení nepouštíme.
Kontaktní informace, fakturační údaje, ... Město Písek  
LOUTKOVÉ DIVADLO Nitka Písek
Akce je podporována městem Písek.         
Aktuální program Divadlo - historie spolku O hercích Kontakty Repertoár      
Untitled Document
   
Untitled Document
 

Bohumil Skuhra

Bohoušův neopakovatelný styl, který předává svým postavám princů, myslivců a dalších, dovede rozesmát nejen malé a velké diváky, ale i nás herce. Je jedním ze základních kamenů souboru, bez kterých by bylo vše jen těžší. Je hercem, kulisákem a řidičem v jedné osobě.

Jitka Horníková
 
Jitka je posila, která vstoupila impozantním způsobem, přinesla do souboru novou dimenzi. Je skvělý konferenciér a vypravěč. Její muzikálnost a cit pro drama jistě dokáže prodat ve svých nových rolích. Marionetám se zatím vyhýbá, její hlasový projev však velmi obohacuje naše představení.S vášní sobě vlastní režíruje pohádky svého životního partnera "Horni."
Šárka Venclíková

Šárka má velkou invenci, která je patrná hlavně v pohádce o Statečné princezně Máně. Napsala scénář, vyrobila loutky, navrhla scénu. Jako herečka dokáže sehrát i protichůdné role. Na jedné straně hraje zlou Černou sudičku a na straně druhé neohroženou princeznu Máňu. Excelentně sehrává například dvojroli kozlíka Celestýna a jeho družky.
 
             
 

Lucie Zemanová

Na první pohled křehké děvče se hned v úvodní roli dokázalo vypořádat s Dračicí (jde opravdu o draka) i Madlenkou, která umí uklízet, vařit, ale i jiné věci..... Velmi rychle se adaptovala v kolektivu. Společně s Fandou Poklopem jsou také spoluautory nových kulis a loutek-strašidel.

Dagmar Černá
statutární zástupce souboru  

Dáša je herečka mnoha podob, zvládá bravurně ztvárnit jak princeznu, tak čarodějnici, nezalekne se ani mužských rolí, ani moderování našich veřejných akcí. Hraje, vymýšlí a režíruje. Je jedním ze základních kamenů, které udržují dobrou náladu v kolektivu a jeho soudržnost.

Ludmila Doubková
účetní souboru

Lída je bezesporu nejlepší vodič loutek v našem souboru. Je také služebně nejstarší a nejzkušenější člen. Loutkové divadlo hraje od svých školních let. Nezapomenutelně ztvárňuje královnu v Šípkové Růžence, kde vystupuje jako činoherec. Všechny její loutkové postavy jsou procítěné a precizně se drží režijních záměrů.

 
             

 

Míša Krejčová
 

Zapadla do kolektivu velmi rychle a její herecký a pěvecký potenciál začíná vystupovat na světlo světa. Ve hře Čert a Káča exceluje po boku Dáši Černé v roli rozpustilých čertů. Také se velmi dobře zhostila mužské role hospodského. Před sebou má jistě řadu krásných rolí. Má předpoklady zvládnout naprosto rozdílné charaktery postav. Jak komedii tak i dramatický kus.

Vladimír Černý
zvukař, textař

Vláďa je neocenitelný pro svůj svérázný humor, který dokáže přetavit do textů písní. Je pracovitý a spolehlivý zvukař. Jeho dobrá nálada je nepostradatelná pro naše divadlo.

Kateřina Černá
 
Benjamínek souboru, členka činoherního souboru Prácheňská scéna. Je dcerou Dáši a Vládi Černých. Svým mladým hlasem a krásným zpěvem obohacuje některá vystoupení. Hrála například Červenou Karkulku a sudičku z Šípkové Růženky. V současné době se věnuje převážně činohře.
 
             

 

Ludmila Prášková
 
Lída je velmi pracovitá. Má za sebou několik úspěchů jako režisér a scénárista našeho spolku. Stejně tak získává úsměvy dětí spolu s Lídou Doubkovou při maňáskových pohádkách „O Pejskovi a Kočičce“, které pomalu budou legendou Nitky.

Ladislav Horník

Láďa není členem, nehraje s námi divadlo, přesto si současná Nitka může jen těžko představit, že by s námi nespolupracoval. Je skvělý muzikant,spisovatel a společník. Začínal pomalu, nahrál pro nás muziku k píseckým pověstem a na chvíli se odmlčel. Po nějakém čase nám nabídl autorské pohádky, které oslovily nejen samotné herce, hlavně však děti a jejich rodiče. V současné době zkoušíme již třetí a čtvrtou "Horňovu" pohádku a těšíme se na další.

František Poklop

Společně s Luckou Zemanovou jsou nejčerstvější posilou souboru. Vstoupil s obrovskou invencí v oblasti tvorby kulis a loutek. S velkou pílí a nadšením se zapojil do zkoušení nových pohádek a do života Nitky. Zručnost a hravost přenesl i do svých "dřevěných" postav a dnes patří mezi velmi silné a důležité pilíře.V budoucnu jistě spolu s námi ponese náš prapor hodně daleko.

 
             

 

Mirka Baronová
 
Dáma s velkým srdcem, kterou vídáte v divadélku nejčastěji. Nikdy se nemračí a její slabost pro malé i velké lidi ji přímo předurčuje k práci v loutkovém divadle. S malou přestávkou je dlouholetou součástí spolku a za sebou má bezpočet charismatických rolí. I přes nelehkou životní pouť je pro nás Mirka svým pozitivním nábojem velkou motivací.

 

 

 
             
 
 
 

 
 Kde nás najdete?  NAJDETE NÁS na facebooku?
    Kontaktní informace, fakturační údaje, ...   NAJDETE NÁS na facebooku?  
   

LOUTKOVÉ DIVADLO Nitka Písek najdete na adrese Bakaláře 43/6,
397 01 Písek (vchod vedle Charity) nebo na mapy.cz

 

LOUTKOVÉ DIVADLO Nitka Písek najdete i na facebook.com >>>

 
 
 
 

BELLA NOVA s.r.o.
Hračky Karlova ul.
Milan TUREK s.r.o.
Zlatnictví LA GOLD
manželé LAUROVI
účetní firma:
Ing. Kamil Řebřina - EPOS
MARIE INTERiÉRY